Pilates

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 14/08/2014
18:00 - 18:55

Location
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

Categories No Categories


Armsad emmed ja beebiootel naised,
kutsume Teid koos meiega Pilatese trenni!

Trenni viib läbi Hedli Sinimäe, kes on pannud kokku kava spetsiaalselt beebiootel naistele ja värsketele emadele. Trennid hakkavad toimuma üks kord nädalas. Trenni pikkus on 55 minutit.
Saal on suur ja ruumi on ka lastele.

Võta kaasa matt!

14.august ja 27.august SOODUSHIND 4 EUR.

FB PLAKAT TRENNMis on PILATES?

Pilates on kogu keha hõlmav treeningsüsteem, mis arendab täiuslikku kontrolli kogu keha üle, aitab saavutada vaimset ja füüsilist tasakaalu. Lihastreening toimub läbi venituste ja sirutuste, mis annab kaunilt vormitud pikad lihased. Erinevalt teistest fitness-aladest vaadeldakse Pilateses keha kui tervikut, mida treenitakse erinevate lihasgruppide asemel ühtselt ning mille jooksul kaasatakse töösse kere pisimadki lihased (süvalihased). Pilatese tehnika on välja arenenud taastusravit, seega sobib see ideaalselt nii beebiootel naistele kui värsketele emadele. Samuti sobib Pilates muidugi ka kõigile teistele.

• treenib tervet keha, kuklast kandadeni
• ergutab vaimu
• parandab rühti
• parandab vereringet, tugevdab hingamis- ja närvisüsteemi
• parandab painduvust
• tugevdab süvalihaseid
• maandab pingeid
• leevendab seljavalu

Pilates ja rasedus
Pilates sobib suurepäraselt ka raseduseaegseks treeningprogrammiks. Pilatese-harjutused tugevdavad alakeha-, vaagna- ja seljalihaseid – ehk teisisõnu lihaseid, millele langeb suurim koormus lapse kandmise ajal ning sünnitamisel. Tugev selg ja hea rüht vähendavad vigastuste või seljavalude tekkimise ohtu, harjutused ei nõua liigset pingutamist ning paranenud vereringe ja ainevahetuse tulemusena saab ema kõhus olev beebi paremini kätte hapnikku ja vajalikke toitaineid. Hingamistehnika rahustab ja annab rahulolutunde, pilatese-treening ei väsita, vaid pigem tõstab energiataset – ja kui ema on õnnelik, on ka laps õnnelik.
Seega sobib pilates kindlasti rasedatele, ning aitab ühtlasi sünnitusjärgselt taastada füüsilist vormi ja enesetunnet.