Beebikino

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 12/06/2014
11:00 - 12:20

Location
Jõhvi kontserdimaja

Categories No Categories


BEEBIKINO
Olly ja piraatide aare

neljapäev 12. 06. 2014 kell 11.00
Jõhvi Kontserdimaja, Kino Amadeus

Pileti hind: 3 €

Kallid lapsevanemad, ootame Teid kinno koos oma kõige pisematega!
Et meil oleks mugav, on saalis filmi ajal rohkem valgust kui tavaliselt ning heli keerame vaiksemaks. Toolid lükkame koomale, seega palun võta kaasa endale ja lapsele tekk või matt, et saaksime mõnusalt maas istuda/roomata. Lubatud on ka snäkk ja jook ning kõik muu vajalik, et mugav ja mõnus oleks.

Kasutada saab mähkimislauda.
Lapsevankrid saame jätta Jõhvi kontserdimaja suurde garderoobi.

Beebikino(1)

Žanr: Animatsioon, kogupere
Filmi pikkus: 1h 20 min

Lõbusad allveelaevakesed Olli ja Bet saavad endale juurde uue sõbra. Selleks on Bobsi, kes on üsna kindel, et tema on legendaarsete aareteotsijatest “PI-Raatide” järeltulija.

Koos minnaksegi aaretejahile. Nende ühine reis on imeline, tulvil seiklusi ja täis nalja ning naeru. Kuid reisil on ka omad ohud. Meie sõpru asub jälitama Punase Merihobuse Bande kelle ninamees on intelligentne ja ohtlik Hai! Kuid isegi sellised ohud ei suuda meie kangelasi tagasi hoida!

Olli, Bobsi ja Bet elavad üle tugeva tormi ning palju teisi takistusi kuid kõigest hoolimata saavad nad neist üheskoos üle ja lõpuks leiavadki aarde!

Kui reis on lõppenud mõistavad meie kangelased, et – kõige tähtsam siin elus on pere ja sõbrad.


Pilet võimalik ka ette osta või broneerida: https://www.piletimaailm.com/performances/47355-beebikino-olly-ja-piraatide-aare