Beebikino

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 21/09/2015
10:00 - 11:30

Location
Jõhvi kontserdimaja

Categories No Categories


BEEBIKINO Muun, kuu valvur
Esmaspäev 21.09.2015 kell 10.00
Pileti hind lastele: 3 € Saatjad TASUTA
Sissepääs Jõhvi Kontserdimaja peauksest.
Et meil oleks mugav, on saalis filmi ajal rohkem valgust kui tavaliselt ning heli keerame vaiksemaks. Toolid lükkame koomale, seega palun võta kaasa endale ja lapsele tekk või matt, et saaksime mõnusalt maas istuda/roomata. Lubatud on ka snäkk ja jook ning kõik muu vajalik, et mugav ja mõnus oleks. … Lapsevankrid saame jätta Jõhvi kontserdimaja suurde garderoobi.
Filmi info: Muun, kuu valvur Mune, le gardien de la lune (2015)
Žanr: Animatsioon Perefilm Perefilm
Fantaasiarikas ja lustlik animafilm noorest arglikust faunist nimega Muun viib nii suured kui väikesed vaatajad põnevale seiklusretkele. Planeedil, kus Muun elab, on Päikesel ja Kuul oma valvurid, kelle ülesandeks on hoida korrapärast öö ja päeva vaheldumise rütmi, et kõigil oleks hea elada. Äsja ametisse nimetatud noorukesed Muun ja Sonn on aga mõlemad nii kogenematud ning hooletud, et juba esimesel tööpäeval lähevad Kuu ja Päike kaotsi ning maailm satub kaosesse. Et tasakaal taastada, peavad vaprad soss-sepad oma suure äparduse heaks tegema. Nii asuvadki loo peakangelased koos nutika sõbra Sädega seiklusterohkele teekonnale, et Päike õela vulkaanititaani valdustest tagasi tuua ning Kuu uueks luua.
Unikaalse ja imekauni visuaalse stilistikaga meistriteos on valminud kahe noore üliandeka Prantsuse animaatori Alexandre Heboyani ja Benoit Philipponi käe all. Maagiline pildikeel ja humoorikas-poeetiline stoori pakub ereda elamuse igas vanuses kinosõbrale. Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Priit Strandberg (Muun), Jarmo Reha (Sonn), Andres Ots (Juul) ja Anett Demjanov (Säde).
Lisaks ülalmainituile teevad filmi eestikeelses versioonis kaasa Janek Joost, Mart Toome, Joonas Vatter ja Mati Vaikmaa. Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Tiina Andreas, helirežissöör Grete-Liisa Sihver, kokkusalvestus Madis Isand, dublaažistuudio Film Audio.
Kinodes alates:  21.08.2015
Filmi pikkus:  1h 25 min