Beebikino Postimees Pat

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 08/10/2014
11:00 - 12:30

Location
jõhvi kontserdimaja

Categories No Categories


Postimees Pat

Kolmapäev 8.10.2014 kell 11.00

Pileti hind: 3 €
Kuni 3aastased lapsed TASUTA

Sissepääs Jõhvi Kontserdimaja peauksest.

Et meil oleks mugav, on saalis filmi ajal rohkem valgust kui tavaliselt ning heli keerame vaiksemaks. Toolid lükkame koomale, seega palun võta kaasa endale ja lapsele tekk või matt, et saaksime mõnusalt maas istuda/roomata. Lubatud on ka snäkk ja jook ning kõik muu vajalik, et mugav ja mõnus oleks.

Avatud on mähkimistuba.
Lapsevankrid saame jätta Jõhvi kontserdimaja suurde garderoobi

beebikino4

Filmi info:

Postman Pat: The Movie (2014)
Žanr: Komöödia, animatsioon, kogupere

Unustage tahumatu postiljon Petškin Prostokvašinost. Koos täispika kogupere joonisfilmiga «Postimees Pat» („Postman Pat: The Movie“) saabub meie kinoekraanidele Briti postiteenistuse kuulsaim töötaja Pat ja tema kartmatu kass Jessy. Samanimeline joonissari on Briti telekanalil BBC jooksnud juba kolm aastakümmet.

Sõbralik ja kõigi poolt armastatud postiljon Pat tegeleb oma lemmiktööga ja elab rahulikku elu ühes Briti väikelinnas. Juhtub aga nii, et Pat osaleb rahvustelevisiooni korraldatud talendikonkursil, kus selgub, et ta polegi ainult eeskujulik postiljon. Ta lummab oma lauluga nii žürii kui ka televaatajad ning pääseb edasi finaali.

Paraku ei too au ja kuulsus vaid õnne. Koheselt tekivad tal kadestajad, kes on valmis kõigeks, et finaalis Pat kaotaks. Justkui sellest veel vähe, otsustab postkontori juhtkond, et ajutiselt asendab Pat‘i tema järgi loodud robot «Patbot 3000», kelle abiliseks on kass «Jessbot». Talendikonkursi finaali lähenedes hakkab Pat ise mõistma, et raha ja kuulsus võivad jätta ta ilma kõige kallimast – armastavast perest, sõpradest ja lugupidamisest, mille ta on oma kohusetundliku tööga saavutanud.

Vaatamata e-kirjade ajastule, pole joonisfilm postiljon Pat‘ist karvavõrdki minetanud oma fenomenaalset populaarsust Suurbritannias. Pat‘iga on üles kasvanud mitu põlvkonda, kelle jaoks on peene huumoriga vürtsitatud lood lõbusast ja sõbralikust postiljonist muutunud klassikaks.

Kogupere joonisfilm «Postimees Pat» on põnev ja õpetlik lugu nii lastele kui ka nende vanematele. Film linastub dubleerituna eesti keelde!

Kinodes alates: 5.09.2014
Filmi pikkus: 1h 28 min