Beebikino Lennukid 2

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 10/09/2014
11:00 - 12:30

Location
jõhvi kontserdimaja

Categories No Categories


Kolmapäev 10.09.2014 kell 11.00

Pileti hind: 3 €
Kuni 3aastased lapsed TASUTA

Sissepääs Jõhvi Kontserdimaja peauksest.

Et meil oleks mugav, on saalis filmi ajal rohkem valgust kui tavaliselt ning heli keerame vaiksemaks. Toolid lükkame koomale, seega palun võta kaasa endale ja lapsele tekk või matt, et saaksime mõnusalt maas istuda/roomata. Lubatud on ka snäkk ja jook ning kõik muu vajalik, et mugav ja mõnus oleks.

Avatud on mähkimistuba.
Lapsevankrid saame jätta Jõhvi kontserdimaja suurde garderoobi.

beebikino3

Filmi info:
Pärast seda, kui maailmakuulus võidulendaja Dusty saab teada, et mootori vea tõttu ei saa ta võibolla enam kunagi võistelda, peab poiss võtma oma elus uue suuna. Dusty liitub… vaprate tuletõrjujatega. Neid juhib vana ja kogenud päästekopter, kelle meeskonda kuulub lisaks õhusõidukitele ka hulk kartmatuid maastikuautosid, kelle jaoks hirmu pole olemas. Üheskoos peab see punt asuma võitlusesse tohutu metsatulekahju kustutamiseks, mida tehes saab Dustyle selgeks, millest on tehtud tõelised kangelased.

Kinodes alates: 15.08.2014
Filmi pikkus: 1h 23 min

“Lennukid 2″ on järg 2013. aasta üllatushitile, mille tegelased räägivad selgi korral sulaselges eesti keeles.

Oma hääle andsid filmile Jaak Prints, Indrek Ojari, Märt Avandi, Sepo Seeman, Andrus Vaarik, Haide Männamäe, Ain Jürisson, Alo Kõrve, Indrek Taalmaa, Maiken Schmidt, Margus Mikomägi, Merilin Kirbits, Kristiine Truu, Tamur Tohver, Tanel Saar, Tarvo Krall, Vladas Radvilavicius, Madis Kalmet, Väino Laes, Maarius Pärn, Piret Viisimaa, Toomas Krall, Janek Sarapson, Peeter Tammearu, Sulev Võrno, Priit Öövel, Märt Elbre, Rednar Annus, Erki Aule, Margus Tammela, Jette Aus, Kaur Kask ja Mari-Leen Üksküla.