Beebikino

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 09/07/2014
11:00 - 12:30

Location
Jõhvi kontserdimaja

Categories No Categories


BEEBIKINO
Kolmapäev 09.07.2014 kell 11.00

Jõhvi Kontserdimaja, Kino Amadeus

Pileti hind: 3 €

Et meil oleks mugav, on saalis filmi ajal rohkem valgust kui tavaliselt ning heli keerame vaiksemaks. Toolid lükkame koomale, seega palun võta kaasa endale ja lapsele tekk või matt, et saaksime mõnusalt maas istuda/roomata. Lubatud on ka snäkk ja jook ning kõik muu vajalik, et mugav ja mõnus oleks.

Avatud on mähkimistuba.
Lapsevankrid saame jätta Jõhvi kontserdimaja suurde garderoobi.

PARAS PÄHKEL
The Nut Job (2014)

Žanr: Komöödia, seiklus, animatsioon

Väike isepäine orav nimega Pahur (Ivo Uukkivi) elab linna pargis koos paljude teiste loomadega – hiired, mutid, rotid ja muidugi terve pande teisi oravaid. Pärast Pahura põhjustatud õnnetust, mille käigus kogu pargirahva talvine toiduvaru vastu taevast lendab, kästakse tal pargist igaveseks lahkuda. Nüüd peab Pahur leppima raske eluga otse linnatänavail. Õnneliku juhuse tõttu sattub Pahur aga Maury pähklipoodi – koht, mis võib päästa tema enda ja kogu pargipere saatuse. Selgub aga, et pähklipood ei sisalda eneses ainult rikkalikku pähklivalikut, vaid ka midagi ootamatult ohtlikku, millesse orav Pahur nüüd paratamult segatud on…

Tulvil vapraid kangelasi, kavalaid pahalasi, üliohtlikke päästeoperatsioone, koomilisi kaklusi ning lihtsalt nabani nalja, on PARAS PÄHKEL üks lahedalt lõbus ja pööraselt tempokas animaseiklus kogu perele.

Film linastub eesti keeles. Tegelastele andsid oma hääled Ivo Uukkivi, Eduard Toman, Tarvo Krall, Emil Rutiku ja teised.
Kinodes alates: 2.05.2014
Filmi pikkus: 1h 25 min

Pileteid saab osta ka internetist:
https://www.piletimaailm.com/performances/47739-beebikino-paras-pahkel